• WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI "MAJALAND" KOWNATY

• W dniu 07.09.2022 r. uczniowie klas II, III, IV, V, VI, VII uczestniczyli w wycieczce do parku rozrywki „Majaland” Kownaty.

Wyjazd okazał się fantastyczną przygodą. Uczniowie z entuzjazmem korzystali z wielu atrakcji znajdujących się w tym miejscu. Karuzela Motyli, Wilkołak, Roller Coaster, Super ślizg, Łódź Wikingów cieszyły się największym zainteresowaniem dzieci, zabierając je w bajkowy świat wikingów, wilkołaków oraz pszczółki Mai.

• Zmiany w harmonogramie dowozów i rozwozów

• Harmonogram dowozów i rozwozów

15:50 Żabice

15:55 Spudłów

• Narodowe czytanie 2023

• "Ballady i romanse" to temat tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Kolejny raz Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie przyłączyła się do wspólnego czytania. Uroczystym odczytaniem kilku Ballad, wydarzenie uświetniły Pani Sekretarz Gminy Górzyca Anna Kwiek - Judycka, bibliotekarz Bibliteki w Górzycy filia w Czarnowie Pani Paulina Orłowska oraz Pani Ewa Uller - nauczyciel języka polskiego.

Wspólne czytanie i udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, stało się wstępem do obchodów Roku Romantyzmu, którym ogłoszono rok 2022.

• Szkoły pełne Talentów

• Szanowni Państwp,

Szkoła Podstawowa w Czarnowie została zaproszona do udziału w projekcie Szkoły pełne talentów. Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie i wspierania Szkoły. Szczegóły na ulotce.

Dziękujemy !!!

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który gromadził nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy.  W dniu 01.09.2022 r. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Będzie to czas wielu wyzwań, którym mamy nadzieję przy owocnej współpracy wszystkich uczniów i Rodziców – uda się sprostać.

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz nowych umiejętności. Naszym najmłodszym przedszkolakom życzymy radości z odkrywania świata, wesołych zabaw i wielu kolegów i koleżanek! Uczniom starszych klas życzymy,  aby ten rok szkolny stał się  czasem wspólnego odkrywania świata w każdym jego wymiarze, poszukiwania nowych, nieuczęszczanych ścieżek swojej indywidualnej drogi.

Kochani Uczniowie, niech szkoła będzie dla Was Wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem.

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2022/2023.

• Harmonogram rozwozów i dowozów w roku szkolnym 2022/2023

10:45 Żabice

10:50 Spudłów

• POŻEGNANIE 8 KLASY

• W czwartek 23 czerwca 2022 r. pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Na zaproszenie przybyła pani Anna Kwiek - Judycka - Sekretarz Gminy Górzyca.  Nasi absolwenci rozpoczęli to spotkanie pięknym polonezem, do którego przygotowania trwały pod okiem wychowawczyni pani Grażyny Jęczmiennej a uczniowie klasy 7 przygotowali pożegnalne przedstawienie oraz radosną piosenkę.

Życzymy Wam, Drodzy Absolwenci, abyście z wiarą w siebie szli przez życie. W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy. Mamy nadzieję, że udało nam się je tylko wzmocnić.

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia już poza murami tej szkoły!

• NAGRODY ZA ZBIERANIE SUROWCÓW WTÓRNYCH ROZDANE.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

• Szkoła w Czarnowie Liderem Zbiórki Butelek PET

• Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie, w XXV edycji akcji edukacyjno - konkursowej "Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole" ZEBRALIŚMY  4914 kg surowców,w tym 882 kg butelek PET, w kategorii placówek od 51 do 150 Uczniów. Kolejny raz zostaliśmy liderem w tej kategorii. DZIĘKUJEMY !!!!

• Festyn szkolny :)

• Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo,

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły, Rada Rodziców, składają serdeczne podziękowania za wkład w organizację Festynu Rodzinnego pod hasłem "Na dobre i na złe jest Rodzina", który odbył się na terenie szkoły 04 czerwca 2022 r. Festyn nie udałby się, gdyby nie liczna grupa darczyńców, która ufundowała nagrody, "dmuchańce", watę cukrową, bańki, zakręcone balony.

Serdecznie dziękujemy sponsorom indywidualnym: Karolinie i Tomaszowi Szandurskim, Karolinie i Mateuszowi Parylak, Sebastianowi, Bączkowskiemu, Marii Jęczmiennej, księdzu Karolowi Batyckiemu, Andrzejowi Chomicz i Bartłomiejowi Czuba, Wojciechowi Szust - oprawa fotograficzna oraz firmom i instytucjom: salon Be Beauty Barbary Lutnik, Kwiaciarnia „Weriga” Państwo Lutnik, W-f Kostrzyn, „Vendre” Kostrzyn, Hanke Tissue Kstrzyn, BricoMarche Słubice, Witoldowi Wendowskiemu „Hygea”, Klub Sportowy Walka Czarnów, Restauracji „Parkowa” Beata Dziemidowicz, Gabinetowi Kosmetyki Profesjonalnej „Estello” Monika Wąsowicz Rzepin, Salon Fryzjerski Żaneta Grala, Sklep „Żaczek, Polsko – Niemieckie Stowarzyszenie „Humanitas”, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Górzycy, Przedsiębiorstwo handlowo – usługowe „Malaika", Drogeria „Lema” Kostrzyn, Sklep odzieżowy „Sezam”, Kwiaciarnia „Magnolia” Słońsk, MAGIC CAMPING, Urząd Gminy Górzyca, Myjnia 411, Pakos Transport.

Ponadto ogromne podziekowania składamy Ochotniczej Straży Pożarnej z Czarnowa za przygotowanie pokazu i udostępnienie wozu strażackiego, Państwu Renacie i Bronisławowi Jęczmiennym za możliwość przejażdżki bryczką oraz Pani Malwinie Bożkiewicz za malowanie buziek Wszystkim chętnym dzieciom.

Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie stoisk, produktów na sprzedaż i samą sprzedaż.

WSZYSTKIM RAZ JESZCZE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY - bez Was Drodzy Rodzice nie ma szkoły. Atmosfera na festynie była fantastyczna, zabawa przednia, cel szczytny.

M. Lipok

• Spotkanie z przedstawicielami ogólnopolskiej akcji Giga laurka dla Strażników Lasów.