• WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI "MAJALAND" KOWNATY

• W dniu 07.09.2022 r. uczniowie klas II, III, IV, V, VI, VII uczestniczyli w wycieczce do parku rozrywki „Majaland” Kownaty.

Wyjazd okazał się fantastyczną przygodą. Uczniowie z entuzjazmem korzystali z wielu atrakcji znajdujących się w tym miejscu. Karuzela Motyli, Wilkołak, Roller Coaster, Super ślizg, Łódź Wikingów cieszyły się największym zainteresowaniem dzieci, zabierając je w bajkowy świat wikingów, wilkołaków oraz pszczółki Mai.

• Zmiany w harmonogramie dowozów i rozwozów

• Harmonogram dowozów i rozwozów

15:50 Żabice

15:55 Spudłów

• Narodowe czytanie 2023

• "Ballady i romanse" to temat tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Kolejny raz Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie przyłączyła się do wspólnego czytania. Uroczystym odczytaniem kilku Ballad, wydarzenie uświetniły Pani Sekretarz Gminy Górzyca Anna Kwiek - Judycka, bibliotekarz Bibliteki w Górzycy filia w Czarnowie Pani Paulina Orłowska oraz Pani Ewa Uller - nauczyciel języka polskiego.

Wspólne czytanie i udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, stało się wstępem do obchodów Roku Romantyzmu, którym ogłoszono rok 2022.

• Szkoły pełne Talentów

• Szanowni Państwp,

Szkoła Podstawowa w Czarnowie została zaproszona do udziału w projekcie Szkoły pełne talentów. Zapraszamy Państwa do udziału w projekcie i wspierania Szkoły. Szczegóły na ulotce.

Dziękujemy !!!

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Długo wyczekiwane wakacje minęły, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który gromadził nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy.  W dniu 01.09.2022 r. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Będzie to czas wielu wyzwań, którym mamy nadzieję przy owocnej współpracy wszystkich uczniów i Rodziców – uda się sprostać.

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz nowych umiejętności. Naszym najmłodszym przedszkolakom życzymy radości z odkrywania świata, wesołych zabaw i wielu kolegów i koleżanek! Uczniom starszych klas życzymy,  aby ten rok szkolny stał się  czasem wspólnego odkrywania świata w każdym jego wymiarze, poszukiwania nowych, nieuczęszczanych ścieżek swojej indywidualnej drogi.

Kochani Uczniowie, niech szkoła będzie dla Was Wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem.

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2022/2023.

• Harmonogram rozwozów i dowozów w roku szkolnym 2022/2023

• DOWOZY: