• ŚWIĘTO SZKOŁY

11 marca w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość, obchodziliśmy święto naszej szkoły czyli Szkoły Podstawowej im.  Kresowian w Czarnowie .

Na tę wyjątkową dla nas uroczystość przybyli zaproszeni goście z Klubu Seniora w Górzycy oraz zespół "Młodzi Duchem", wielu z nich to Absolwenci naszej szkoły.

Podczas uroczystości zaśpiewano hymn Polski oraz hymn szkoły "To my Kresowianie",  zostały przedstawione losy kresowian, które w swojej prezentacji przygotowali siódmoklasiści  a zespół "Młodzi Duchem" umilił nam czas repertuarem muzycznym prezentując piosenki z tamtych czasów.

Nasi wspaniali goście przygotowali dla nas poczęstunek w postaci pysznych pierogów, a także przeprowadzili "warsztaty pierogowe", które cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów. Jedna z Mam przygotowała dla Wszystkich barszcz ukraiński.

Serdecznie dziękujemy Naszym Kochanym Seniorom, a także pani Edycie Danickiej, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Górzycy.

• UWAGA!

• Szanowni Państwo

Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie uprzejmie informuje, iż od 12.03.2024 r. posiada nowy adres e-mali:

sekretariat@spczarnow.pl

Prosimy o zmianę naszego adresu e-mail w Państwa elektronicznych skrzynkach kontaktowych.

Pozdrawiam Marta Lipok